Број на оглас: 3613607
Објавен на: 02.08.2020, 09:56
1 / 7

bandazi 16 ki za BMW novi zimski i letni gumi 225/55r16

120 €
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
225
Висина:
55
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


VO KOMPLET BANDAZI +GUMI 260E

1. BANDAZI 16 KI FABRICKI LIENI ZA bmw 530 cena 120e

2. GUMI ZILMSKI m+s 225/55r16 kupeni 2019g vozeni okolu 5000km kupeni 16000den noemvri 2019g ,sega cena 150E.