Број на оглас: 3613543
Објавен на: 05.07.2020, 06:07
1 / 11

Prodavam ili menuvam Mercedes A 180 cdi

3.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 180
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A 180 cdi avangard autotronik 7 g menuvac oktomvri 2005 proizvedena
registrirana cela godina prodavam ili menuvam