Број на оглас: 3613379
Објавен на: 05.08.2020, 09:36
1 / 10

SPRINTER 516 CDI SO RAMPA

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


SPRINTER 516 CDI SO RAMPA
GODINA 20/11/2013
198000 KM
6 BRZINI
KAMERA
750 KG RAMPA
+VRATA STRANICNO
SEGA DONESEN REGISTRIRAN