Број на оглас: 3612641
Објавен на: 15.07.2020, 11:37
1 / 12

Издавам дуќан 20 м2 во Печагонка 1

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
20 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам или продавам деловен простор 20 м2 во трговскиот центар Пелагонка 1 во Битола. Се наоѓа на прв кат и може да се користи за повеќе намени.