Број на оглас: 3612489
Објавен на: 02.07.2020, 23:41
1 / 3

Relaksator - Chipolino

1.400 МКД 1.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Prodavam relaksator Chipolino, fiksen, ne e na struja samo relaksator.
Kako nov e mnogu malku koristen.