Број на оглас: 3612444
Објавен на: 05.07.2020, 22:17
1 / 10

Peugeot Partner 2000 god

1.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava peugeot partner so pominati 225000km vo odlicna vozna sostojba i solidno zacuvan