Број на оглас: 3612136
Објавен на: 13.05.2021, 19:57
1 / 12

PRODAVAM IMOT VO s.DEVIC - M.BROD

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
6
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
1200 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1976
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
с.ДЕВИЧ-Македонски Брод

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM IMOT VO s.DEVIC SO CIST IMOTEN LIST. MOZE DA SE PODELI NA DVA DELA OD KOI EDNIOT PRVIOT DEL KE IMA DEL OD ZAEDNICKA DELENA KUKA SO ZASEBEN DVOR SO CENA OD 7.000 EUR , DODEKA VTORIOT DEL KE IMA POSEBNA KUKA SO ZASEBEN DEL VO VREDNOST OD 18.000 EUR.