Број на оглас: 3611771
Објавен на: 02.08.2020, 12:09
1 / 3

Fruehauf Sleperska Prikolica za trupci

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Saso
Кавадарци
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava specijalno napravena Freuhauf Prikolica za trupci so pojacana sasija so nosivnost od 50m3.