Број на оглас: 3611762
Објавен на: 13.07.2020, 18:07
1 / 1

Harmonika ARMANDO BUGARI

6.400 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


2+2
4 glasna
C grif vo bas
Konvertor bas
5 bradni registri