Број на оглас: 3611534
Објавен на: 30.06.2020, 21:42
1 / 2

ALU.BANDAZI 16" 4 X 108 4 br.

2 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
6J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
Останато
Број на дупки:
Со 4 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazhi 16 odlichni moze i so gumi i bez gumi, imam i distanceri za niv.Bandazhite se od FORD 4X108