Број на оглас: 3610886
Објавен на: 04.09.2020, 09:41
1 / 5

Passat 2.0 TDI

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava passat comfortline oprema 2006godina mnogu socuvan, 4 novi gumi I zimski set. Servisiran vo skoro vreme kolata e vo top sostojba , registriran cela godina. Staklo