Број на оглас: 3610611
Објавен на: 26.12.2020, 10:28
1 / 12

ИТНО ПРОДАВАМ ОВОШТАРНИК ВО ОХРИД С. КОСЕЛ

9.800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Продавам овоштарник со насад јаболко 2300 м2,нивата е до река во село Косел на само 5 км од Охрид.Цената не е фиксна а можна е и ЗАМЕНА за кола со ваша или наша доплата
Телефон за контакт 070276065