Број на оглас: 3610537
Објавен на: 30.06.2020, 23:49
1 / 5

Se IZDAVA za kratok ili dolg prestoj

900 МКД
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
12 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2010
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Запад
Адреса:
Edward Kardelj 17

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot raspolaga so kujna, spalna, dneven prestoj i toalet.