Број на оглас: 3610386
Објавен на: 09.07.2020, 12:46
1 / 4

IZRABOTKA NA VESTACKI KAMEN

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Вид на оглас: Се продава


Izrabotuvam se vo vrska so vestacki Kamen.Zidovi, ogradi, fontani i.t.n.