Број на оглас: 3610105
Објавен на: 01.07.2020, 05:43
1 / 5

Skoda Octavia 1.9 TDI 2007

4.000 €
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skodata e vo odlicna sostojba registrirana so klima tempomat i senzori .
DZVONETE SAMO NA 078202055 !!!!