Број на оглас: 3610046
Објавен на: 07.08.2020, 10:25
1 / 6

NOKIAN 235/65/16C Letni

8.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
235
Висина:
65
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Nokian cLine Cargo letni gumi vo odlicna sostojba 235/65/16 tovarni proizvedeni 16/17