Број на оглас: 3609944
Објавен на: 03.08.2020, 02:18
1 / 12

MERCEDES E350 COUPE AMG 2011

16.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 350
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
186 kw / 253 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e vo izvonredna sostojba-kako novo vozilo, redovno odrzuvana i cuvana za svoja dusa, vozena kako vtoro vozilo i so realna kilometraza od 133.000 km!
Kompleten servis napraven pred 500 km!
Vo kolata nemate apsolutno nikakvo vlozuvanje!