Број на оглас: 3609516
Објавен на: 04.07.2020, 09:05
1 / 10

BMW 320d e90. Mozna zamena!!

5.800 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
143 kw / 194 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Bmw e90 320d 2006/5 , top sostojba proverka kaj sakate po vash izbor, napraven servis 70 000 denari pred 900km i plus smenet zamaec. Moze zamena za motor so vasa doplata ili za kola/dzip nad 3.0 Za poveke info 070831758 . Samo za seriozni!!