Број на оглас: 3609427
Објавен на: 04.07.2020, 09:21
1 / 6

Bmw x5 30d kako od salon cuvano maksimalno

6.666 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis komplet