Број на оглас: 3609388
Објавен на: 14.04.2021, 09:39
1 / 12

Se prodava A4 2.0 143 ks

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


A4 2.0 143 ks
Orginal km proverka po vasa zelbi
Kniska do posleden km vo bis auto ili zamena za A6 nad 2015