Број на оглас: 3609356
Објавен на: 12.07.2020, 10:45
1 / 4

Kolicka za bebe

6.000 МКД 7.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Kupena od enci menci 10 000denari
Koristena neceli 2 meseci
( samo nekolkpu pati )
Kolicka + Transporter + Torba
I zimska pokrivka
Univerzalna boja za masko i zensko
Kako nova e