Број на оглас: 3608894
Објавен на: 28.09.2020, 08:12
1 / 10

Opel Zafira 2.0 Sport

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
149 kw / 203 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Opel Zafira 2.0 Sport
Full oprema
- 7 sedista,

-Komandi na volan,

-Elektrika na stakla i retrovizori,

-greaci vo sedista,

-klima,

-,, panorama,,

-tempomat,

-2 kluca,

-aluminski bandasi

uvezena od svecka so najvisoko nivo na full oprema sto mozi da poseduva.
Kolata e top sostojba
Vtor sopstvenik sum na voziloto
Poveke info na tel
075544304