Број на оглас: 3608789
Објавен на: 07.07.2020, 01:11
1 / 1

AMD Процесори/Procesori

600 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


AMD Athlon II X2 250 - 600 ден.

Праќам по карго
Повеќе инфо на 075/389-308

Може и да нарачате на:

Facebook: https://bit.ly/FB_ITFIX

Instagram: https://bit.ly/INSTA_ITFIX

WebSite: https://bit.ly/ITFIXWEB