Број на оглас: 3608784
Објавен на: 07.07.2020, 01:11
1 / 2

RAM DDR2/DDR3/DDR4 РАМ Мемории

700 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / РАМ Меморија

Вид на оглас: Се продава


Рам мемории за Десктоп

DDR2 2GB 800Mhz - 700 ден.

Рам мемории за лаптоп

Kingston 4GB 1Rx8 PC3L-12800S (1600Mhz) - Продадено

SK hynix 4GB 1Rx16 PC4-2400T (2400Mhz) CL16, Година(2017/08) - 1200ден

Праќам по карго
Повеќе инфо на 075/389-308

Може и да нарачате на:

Facebook: https://bit.ly/FB_ITFIX

Instagram: https://bit.ly/INSTA_ITFIX

WebSite: https://bit.ly/ITFIXWEB