Број на оглас: 3608666
Објавен на: 03.07.2020, 18:00
1 / 3

Mercedes Sprinter

80 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava euro kuka so drzaci i elektrika za sprinter 310.312.313.316.413.416
Tel.070 249 513 ili 071 249 513