Број на оглас: 3607890
Објавен на: 05.08.2020, 10:24
1 / 3

Kompjuter za online nastava

1 МКД
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
HDD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kompjuter za sledenje na online nastava ili e pogoden za knigovodstveni uslugi ili spedicii itn.