Број на оглас: 3607078
Објавен на: 08.07.2020, 21:41
1 / 3

Деловен простор

500 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Изнајмувам деловен простор 140 м2 во центарот на Штип.
Објектот се наоѓа веднаш до Новиот здравен дом, на улица Христијан Карпош 25 (поранешен Хит Маркет).
Деловниот простор се наоѓа на сутерен и е со големи стаклени излози, видео надзор, оптички интернет и.т.н.
Информации на тел: 075389477
zlatko.mihajlov@gmail.com