Број на оглас: 3606944
Објавен на: 12.08.2020, 15:14
1 / 1

Рачна меѓуредна фреза

750 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам одлична рачна меѓуредна фреза за овоштарство за обработка на редови. Информации на телефон 070 / 686046 Валандово.