Број на оглас: 3606587
Објавен на: 01.07.2020, 06:54
1 / 6

Mercedes w124 250D redizajn

1.050 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
250
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedeso e pali vozi vo ispravna sostojba
Registriran do 10 oktomvri 2020
Kontakt tel 070 312 201 mile