Број на оглас: 3606546
Објавен на: 02.07.2020, 13:29
1 / 10

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI

2.600 € Цената е фиксна 2.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Astra H 1.9 cdti so ful oprema info na VIBER I WHATSAP (*070246222*)