Број на оглас: 3606494
Објавен на: 05.07.2020, 20:11
1 / 3

Vrata za garaza

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Trokrilna vrata za garaza
Visina 200cm
Sirina 260cm
Telefon za kontakt 070224497 igor