Број на оглас: 3606124
Објавен на: 23.02.2021, 21:43
1 / 8

BMW 320 d

1 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320 D
X DRIVE
M PAKET
AUTOMATIC
2009 GOD