Број на оглас: 3606092
Објавен на: 21.01.2021, 16:14
1 / 5

Нови патики Adidas бр43

2.200 МКД Цената не е фиксна
Tип на обувки:
Патики
Големина:
43
Боја:
Бела

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Продавам патики нови ,не ни одговара броjoт. Донесени од странство , многу лесни и комотни. КВАЛИТЕТНИ!!
бр. 078988255
079215611