Број на оглас: 3606044
Објавен на: 20.09.2020, 21:49
1 / 1

Servo pumpa za Alfa Romeo 159

6.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
159
Tип на делови:
Управниот /Серво /волан

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Pumpa za volan za alfa romeo 159 ispravna.