Број на оглас: 3606010
Објавен на: 20.04.2021, 14:48
1 / 6

SE PRODAVA STAN VO OHRIDs

25.000 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
29 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1990
Година на реновирање:
1991
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Југозапад

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava stan vo OHRID stanot ima dnevna soba kujna kopatili ,salon i balkon so pgled kon SMOILOVI KULI .STANOT e kompletno opremrn so site potrebni aparati.odalecenosta od ezeroto i plazata e 100 metra.Poseduva legalen imoten Stanot ei odma e vseliv.Stanot se naoga vo naselba DALJAN KAJ STARATA GRADSKA PLAZA.