Број на оглас: 3605939
Објавен на: 04.07.2020, 08:34
1 / 12

OPEL VECTRA 1.9 CDTI 2006 COSMO

4.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e odlichna sostojba,ful COSMO oprema sve funkcionira,registrirana so zelen karton