Број на оглас: 3605862
Објавен на: 09.07.2020, 11:06
1 / 12

Mercedes e270 cdi

2.750 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 270
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes e270 cdi
Godina na proizvodstvo 1999
Ima mala potrosuvacka za taa serija
Odlicen motor ✔️
Registrirana do maj 2021✔️
Kozen interier✔️
Tempomat✔️
Speed limit✔️
Klima perfektna✔️
Avtomatskiot menuvac nema nikakov problem
Servisirana (ulje, filtri)✔️


Ima karoseriski zabeleski, istoto moze da se sredi za okolu 100 do 150 evra, zatoa ima i povolna cena!!!❌

Kolata nema nikakov problem, rabota besprekorno!

Ponudi samo na viber ili pak na e-mail!
📞📲
079/215-600