Број на оглас: 3605855
Објавен на: 30.06.2020, 22:43
1 / 5

dreambox 500 HD

3.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Дигитални тјунери / ресивери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava malku koristen satelitski resiver dreambox 500HD