Број на оглас: 3605693
Објавен на: 04.07.2020, 18:54
1 / 4

Се продаваат маси и столици

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 5 маси и 30 столици.
Во одлична состојба,железни,погодни за тераси на кафичи и кафани.
Цена по договор.