Број на оглас: 3605689
Објавен на: 04.07.2020, 18:54
1 / 3

Се продаваат високи столици

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 6 високи столици (столици за шанк)
Цена по договор.