Број на оглас: 3605687
Објавен на: 04.07.2020, 18:54
1 / 3

Се продава лежај

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава лежај со димензии:
1.40 (м)- 2.00 (м)
цена по договор.