Број на оглас: 3605661
Објавен на: 04.08.2020, 08:32
1 / 5

Mercedes S 350 Slon se prodava i menuva 5555

1 € 2.800 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
S 350
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ful