Број на оглас: 3605609
Објавен на: 02.08.2020, 10:21
1 / 12

VW Polo 1.2benzin!! 2007god!! Staklo!!

По Договор Цената не е фиксна 2.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Poloto e uvezeno od germanija,plateni se site davacki,homologacija,prevod se komplet!!
2007god!!!
1.2benzin!!
44kw!!!
Full oprema!! Klimatronik,el staklo,servo,centralno,abs,full full!!
140000km!! Ima i servisna kniska!!
Kolata e staklo bez 1 tocka,moze proverka vo servis,moze i test voznja 24h za seriozni kupuvaci!!!
Kolata e nova!!!
Davame garancija za km i ispravnost!!!