Број на оглас: 3605375
Објавен на: 01.07.2020, 06:31
1 / 6

Passat

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Passat 1.9 tdi 131 Ks vo odlicna sostojba klimatronik avtomatik reg cela god mozi Zamena