Број на оглас: 3604721
Објавен на: 24.09.2020, 18:41
1 / 2

Rover 25

По Договор
Марка:
Rover
Модел:
25
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
76 kw / 103 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Rover 25