Број на оглас: 3604716
Објавен на: 18.04.2021, 20:32
1 / 5

Pikerka masina Maer odlicna

250 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina pikerka za porub Maer ispravna dobra cena 250e 070816971