Број на оглас: 3604115
Објавен на: 28.09.2020, 18:21
1 / 11

OPEL OMEGA 2.2 16V AUTOMATIC

2.700 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Omega
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
106 kw / 144 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo za merakli i seriozni kupuvaci
Moze da se probat vo sekoe vreme
Full Oprema od negova seria
Nov plin ured staveno 02.07.2020
Vozilo poseduva i fabricno radio
Original fabricna sostojba