Број на оглас: 3604092
Објавен на: 30.06.2020, 23:49
1 / 2

prodavam Jeep Land Rover 1966 godina original

7.000 € Цената не е фиксна
Марка:
LandRover
Модел:
Друг модел
Година:
1980
Гориво:
Дизел
Километри:
50000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Jeep Land Rover godina 1966 original model 109 D vo vozna sostojba momentalno se restavrira - za poznavacite na vakvi vozila ovaj e edinstven od taa godina vo Makedonija .Go prodavam a moze i zamena, za kola so vasa doplata. cena 7000 evra. inf na viber 078-998-235