Број на оглас: 3603905
Објавен на: 05.07.2020, 07:08
1 / 5

Honda CRF 450-08

2.299 € Цената е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2008
Модел:
CRF

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba servisiran bez zabeleski cena 2299
078697756 Viber Whats up