Број на оглас: 3603816
Објавен на: 23.02.2021, 20:51
1 / 1

SE IZDAVA CEL SPRAT do CENTAR

130 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
64 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
25 m²
Тип на домот:
Двo-семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Arif Mustafa, br.01, Ohrid

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava sprat vo blizina na Centar(5min).
Spratot ima svoja kujna, toalet i 3 sobi.
Za podetalni informacii javetese slonodno na broj: 046270750